פדים לגברים

תקופות שונות בחיים של רובנו יאצלו אותנו לעשות שימוש בסוגים שונים של עזרים, בין אם בגיל קטנות נזדקק לעזר עם גלגלי עזר באופניים ועד אל שימוש במקלות הליכה בגילאים מופלגים יותר. אך כאשר מדובר באוכלוסיית הגיל השלישי, ישנם לא מעט שירותים ומוצרים אשר יוכלו להפוך את שגרת חייהם להרבה יותר נוחה כמו פדים וחיתולים שונים. בגילאים אלו לא רק יכולות השמיעה והראייה הופכים לירודים הרבה יותר אלא בחלק מהמקרים גם השליטה בסוגרים, כך שהשימוש בפדים וחיתולים כמעט והכרחי. לכן מומלץ להכיר את החיתולים והפדים המומלצים עבור בני הגיל השלישי, אלו עבור הלילה וגם אלו עבור שעות היממה.

פדים לגברים ולנשים

כיום קיימים מגוון עצום של פדים גם עבור גברים וגם בעבור נשים, כשהדגם הראשון והמומלץ עונה לשם Prevail והוא מותאם בצורה אנטומית לגוף הגבר. בפד קיים חומר ספיגה מיוחד, אשר אמור למנוע נזילות וגם ריחות רעים בזמן השימוש כשהפד אף מותאם לשימוש לאחר ניתוח פרוסטטה. דגם זה ניתן לרכוש בעלות שבין 32 עד 35 שקלים לחבילה, הכוללת 14 יחידות ויכולת ספיגה של עד 350 מ"ל. בעבור נשים קיימים גם כן פדים מצוינים, אחד מהם הוא "בריז" המגיע עם דפנות רכות אשר משתלבות בצורה מעולה העוזרת ללכידת נוזלים. הפד כמובן מותאם לגוף האישה, עם יכולת ספיגה של עד 3 טיפות בפד יום ועד 6 טיפות לפד מותאם ללילה.

חיתולים מותאמים גם לגברים ולנשים

מלבד השימוש בפדים לא מעט מבני הגיל השלישי עושים שימוש גם בחיתולים שונים, המאפשרים שמירה לא רק על יום לילה יבש או מחצית יממה אלא על יום שלם.  המוצר הראשון הוא של חברת "נועם" המציע נוחות מצוינת, חיתול דק במיוחד, שוליים נושמים וכמובן חומר אשר יימנע גם פריחה וגם לכידה של הנוזלים. את החיתול נוכל למצוא במחיר שבין 47-52 שקלים לחבילה. חיתול לא פחות איכותי הוא של חברת "שקמה" המציעה את מכנסוני "אובר נייט" המעולים, עימם ניתן לבצע סגירות רב פעמיות, ספיגה מקסימלית, בד נעים ונושם וכמובן מנגנון נטרול ריחות. חבילה בת 15 יח' נוכל לרכוש במחיר הנע בין 50 עד 55 שקלים. למבצעים על חיתולים אפשר להיכנס אל https://goodlife.co.il/